DX-8 irányú UAV Jammer - 400W 8 csatornás beépített rendszer
A DX-8 egy nagy-teljesítményű irányított pilóta nélküli légijármű (UAV) jelzavaró, amelyet járműre-szerelt drónellenes védelemre terveztek. 8 frekvenciacsatornával rendelkezik 400 W teljes kimeneti teljesítménnyel, hatékonyan megzavarva a drón távirányítóját és a videóátviteli kapcsolatokat.
Főbb jellemzők
- 8 Frekvencia csatorna- 350-5900 MHz-et takar az átfogó drónvédelem érdekében
- 400W teljes teljesítmény- Mindegyik csatorna 50 W-ot ad le a hatékony zavarás érdekében
- Irányított antenna- Kettős-polarizáció (vízszintes 65-70 fok, függőleges 15-18 fok) a pontos célzás érdekében
- Long Range- Hatásos távolság 2000 méterig
- Járműre{0}}szerelve- Járművekbe történő beszerelésre tervezték, DC24V vagy 220V AC tápellátással
- Robusztus felépítés- Tartós fémház integrált hűtőrendszerrel
Elleni drónok képességei
A DX-8 hatékonyan semlegesíti a DJI-t, AUTEL-t, FPV-t, polgári és katonai drónokat azáltal, hogy megzavarja a távirányítójukat, a célmeghatározást és a videó/képátvitelt. Blokkolja a GPS és a GLONASS navigációs jeleket, és arra kényszeríti a drónokat, hogy elveszítsék repülési útvonalukat, és lebegjenek vagy leszálljanak.
Frekvencia csatornák
| Csatorna | Frekvencia tartomány | Hatalom |
|---|---|---|
| 1 | 350-500 MHz | 50W |
| 2 | 850-1100 MHz | 50W |
| 3 | 1100-1400 MHz | 50W |
| 4 | 1400-1650 MHz | 50W |
| 5 | 2100-2300 MHz | 50W |
| 6 | 2300-2500 MHz | 50W |
| 7 | 2500-2700 MHz | 50W |
| 8 | 5700-5900 MHz (GaN) | 50W |
Műszaki előírások
| Paraméter | Specifikáció |
|---|---|
| Modell | DX-8 |
| Teljes teljesítmény | 400W (8 x 50W) |
| Frekvencia tartomány | 350-5900 MHz |
| Antenna típusa | Irányított, kettős{0}}polarizáció |
| Nyaláb szélessége (vízszintes) | 65-70 fok |
| Nyaláb szélessége (függőleges) | 15-18 fok |
| Hatékony tartomány | 2000 m-ig |
| Tápegység | AC 220V / DC 24V (jármű akkumulátor) |
| Méretek | 740 x 500 x 200 mm |
| Súly | 25 kg |
Alkalmazások
- Mobil drón elleni védelem járművekhez
- Konvoj védelem a drónok fenyegetései ellen
- Rendezvénybiztonság és peremvédelem
- Határőrség és kritikus infrastruktúra védelme
A csomag tartalma
- 1 db DX-8 Jammer Host Unit
- 1x irányított antenna
- 1 x Power töltő
Népszerű tags: dx-8 járműre szerelhető 8-csatornás 400 W-os irányított drone zavaró beépített antennával, Kína dx-8 járműre szerelhető 8 csatornás 400 W-os irányított drone zavaró beépített antennával gyártók, beszállítók, gyár


