ANTSDR E310 szoftver által definiált rádió - ADI AD9361/AD9363 ZYNQ7020
Az ANTSDR E310 egy professzionális hordozható szoftverrel definiált rádiós (SDR) platform, amelyet vezeték nélküli kommunikáció kutatására, jelfeldolgozásra és RF fejlesztésre terveztek. Az ADI AD9361/AD9363 RF adó-vevőre és a Xilinx ZYNQ 7020 SoC-re építve kivételes RF teljesítményt nyújt kompakt formában.
Főbb jellemzők
- Kompatibilis és továbbfejlesztett Analog Devices ADALM{0}}Pluto platformmal
- Számos nyílt forráskódú{0}}közösség támogatja világszerte
- Teljesen nyílt{0}}forrású hardver és szoftver (a séma és a forráskód elérhető)
- Önálló működés gazdaszámítógép nélkül
- Kiváló RF teljesítmény optimalizált jellánccal
- 2x2 MIMO képesség fejlett alkalmazásokhoz
Műszaki előírások
| Paraméter | Specifikáció |
|---|---|
| RF adó-vevő (RFIC) | ADI AD9361 / AD9363, Dual TX + Dual RX, 2x2 MIMO |
| Frekvencia tartomány | 70 MHz - 6 GHz (AD9361) / 325 MHz - 3.8 GHz (AD9363) |
| Azonnali sávszélesség | Akár 56 MHz (AD9361) / 20 MHz (AD9363) |
| ADC/DAC felbontás | 12 bites |
| Alapsáv processzor | Xilinx ZYNQ 7020, két-magos ARM Cortex-A9 |
| FPGA-források | 85K logikai cella, 220 DSP szelet |
| Memória | 1 GB DDR3 RAM, 256 Mbit QSPI Flash |
| Ethernet | 1x Gigabit Ethernet |
| USB | 1x USB 2.0 Type-C |
| Hibakeresési felület | USB-JTAG, USB-UART |
| Terjeszkedés | GPIO bővítő port |
| Szinkronizálás | Külső 10 MHz-es referencia bemenet, PPS bemenet |
| Óra pontossága | 0,5 ppm VCTCXO, digitális PLL-en keresztül ±5 ppb-re állítható |
| Szoftver API | ADI IIO (előre -telepítve), C/C++, Python |
| Kompatibilitás | GNU rádió, MATLAB, LabVIEW, SDR#, GQRX |
Alkalmazások
- Vezeték nélküli kommunikáció kutatás és oktatás
- Spektrum megfigyelés és elemzés
- Amatőr rádió és digitális módok
- IoT protokoll fejlesztés
- Radar és iránykeresés
- MIMO és sugárformáló kísérletek
- UAV kommunikációs kapcsolat fejlesztése
- Jelzési hírszerzés és elektronikus hadviselés kutatás
Termékcsalád
| Modell | Leírás |
|---|---|
| E310 | Nagy{0}}teljesítményű zászlóshajó SDR, önálló működés |
| E200 | Költséghatékony-, könnyű és hordozható |
| T355 | Erősen integrált, fokozott teljesítmény |
| U220 | USB 3.0 nagy-sávszélességű SDR |
| U200 | Ultra-kompakt, nagy-sávszélességű SDR |
A csomag tartalma
- 1x ANTSDR E310 SDR egység
- 2x SMA antenna
- 1x USB Type{1}}C kábel
- 1x Ethernet kábel
- 1x hálózati adapter
- 1x hordtáska
Népszerű tags: antsdr e310 szoftverrel definiált rádió adi ad9361 ad9363 zynq7020 70mhz-6ghz 2x2 mimo, Kína antsdr e310 szoftverrel definiált rádió adi adi ad9361 ad9363 zynq7020 70mhz-6ghz gyártók, beszállítók 2x2 mimo





