1-3GHz 50W szélessávú teljesítményerősítő modul RF PA AB osztály
1-3 GHz-es, 50 W-os szélessávú teljesítményerősítő modul RF PA osztályú AB - nagy-teljesítményű szélessávú RF teljesítményerősítő 50 W (47-48 dBm) kimenettel, 1-3 GHz-es frekvenciatartománnyal, AB osztályú kialakítás beépített védelmi rendszerekkel tesztelő berendezésekhez és kommunikációs rendszerekkel.
Áttekintés
A PA1G3G-50W egy nagy-teljesítményű szélessávú teljesítményerősítő, amely az 1-3 GHz-es frekvenciatartományban működik, 50 W-os folyamatos hullámú kimeneti teljesítménnyel. Az AB osztályú kialakítás és beépített védelmi áramkörök, ez az erősítő kivételes megbízhatóságot biztosít az igényes RF alkalmazásokhoz.
Főbb jellemzők
- Szélessávú működés: 1-3 GHz frekvenciatartomány
- Nagy kimeneti teljesítmény: 50 W (47-48 dBm)
- Magas erősítés: 47-50 dB jellemző
- AB osztályú lineáris kialakítás
- Beépített{0}}védelmi áramkörök (túlhőmérséklet-automatikus leállítás)
- 50 ohm bemeneti/kimeneti impedancia
- Kompakt méret: 170 x 81,5 x 20 mm
- SMA-Ala RF csatlakozók
Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modell | PA1G3G-50W |
| Frekvencia tartomány | 1-3 GHz |
| Kimeneti teljesítmény (CW) | 50W / 47-48 dBm |
| P1dB | 46 dBm |
| Nyereség | 47-50 dB |
| Nyerj laposságot | ±2 dB (max. ±3) |
| VSWR bemenet | < 1.5:1 |
| Tápfeszültség | 26-30 VDC |
| Méretek | 170 x 81,5 x 20 mm |
| RF csatlakozók | SMA{0}}Nő |
| DC interfész | D-SUB 9 tűs |
| Súly | 540g |
| Üzemi hőm | -30 foktól +70 fokig |
Alkalmazások
- Tesztfelszerelés
- Kommunikációs rendszerek
- Elektronikai hadviselés
- Jelfeldolgozás
- Laboratóriumi RF vizsgálat
Népszerű tags: 1-3GHz 50w szélessávú teljesítményerősítő modul rf pa class ab, Kína 1-3GHz 50w szélessávú teljesítményerősítő modul rf pa class ab gyártók, beszállítók, gyár







