0,5-6 GHz-es 50 W szélessávú teljesítményerősítő modul GaN AB osztályú RF PA
0,5-6 GHz-es, 50 W-os szélessávú teljesítményerősítő modul GaN AB osztályú RF PA - nagy-teljesítményű GaN szélessávú RF teljesítményerősítő 50 W (45-47 dBm) kimenettel, 0,5-6 GHz-es frekvenciatartománnyal, beépített AB osztályú védelmi rendszerrel, beépített tesztberendezéssel.
Áttekintés
Az UWBPA500M6G-50W egy nagy-teljesítményű GaN szélessávú teljesítményerősítő, amely 0,5-6 GHz-et fed le, 50 W (45-47 dBm) folyamatos hullámkimenettel. Az AB osztályú kialakítás biztosítja a linearitást, míg a beépített védelmi áramkörök megbízhatóságot biztosítanak az igényes RF alkalmazásokhoz.
Főbb jellemzők
- GaN ultra-széles sávú kialakítás: 0,5-6 GHz teljes sávú lefedettség
- Nagy kimeneti teljesítmény: 50 W (45-47 dBm)
- Magas erősítés: 44-47 dB
- AB osztályú lineáris erősítő
- Beépített-túlhőmérséklet-védelem automatikus leállítással
- 50 ohm bemeneti/kimeneti impedancia
- Kompakt: 195 x 85 x 26,5 mm
- SMA-Ala RF csatlakozók
Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modell | UWBPA500M6G-50W |
| Frekvencia tartomány | 0,5-6 GHz |
| Kimeneti teljesítmény (CW) | 50 W (45-47 dBm) |
| P1dB | 42-44 dBm |
| Nyereség | 44-47 dB |
| VSWR bemenet | < 1.5:1 |
| Tápfeszültség | 28V (26-30V) |
| Ellátó áram | 0.9-8A |
| Méretek | 195 x 85 x 26,5 mm |
| RF csatlakozók | SMA{0}}Nő |
| DC interfész | J30J-9 |
| Üzemi hőm | -30-tól +70 fokig |
Alkalmazások
- Tesztfelszerelés
- Kommunikációs rendszerek
- Elektronikai hadviselés
- Jelfeldolgozás
- Laboratóriumi RF vizsgálat
Népszerű tags: 0,5-6 GHz-es 50 W-os szélessávú teljesítményerősítő modul gan class ab rf pa, Kína 0,5-6 ghz 50 W szélessávú teljesítményerősítő modul gan class ab rf pa gyártók, beszállítók, gyár







