1-6 GHz-es 50 W-os ultraszéles sávú teljesítményerősítő modul GaN Class AB
1-6 GHz-es, 50 W-os ultraszéles sávú teljesítményerősítő modul GaN AB osztályú - nagy-teljesítményű GaN szélessávú RF teljesítményerősítő 50 W (47-48 dBm) kimenettel, 1-6 GHz-es frekvenciatartománnyal, AB osztályú kialakítással és beépített kommunikációs védelemmel a tesztberendezésekhez.
Áttekintés
Az UWBPA1G6G-50W egy nagy-teljesítményű GaN szélessávú teljesítményerősítő, amely 1-6 GHz-et fed le, 50 W (47-48 dBm) folyamatos hullám kimenettel. Az AB osztályú kialakítás biztosítja a linearitást, míg a beépített védelmi áramkörök megbízhatóságot biztosítanak az igényes RF alkalmazásokhoz.
Főbb jellemzők
- GaN ultra{0}}széles sávú kialakítás: 1-6 GHz teljes sávú lefedettség
- Nagy kimeneti teljesítmény: 50 W (47-48 dBm)
- Magas erősítés: 47-48 dB
- AB osztályú lineáris erősítő
- Beépített-túlhőmérséklet-védelem automatikus leállítással
- 50 ohm bemeneti/kimeneti impedancia
- Kompakt: 200 x 120 x 25 mm
- SMA-Ala RF csatlakozók
Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modell | UWBPA1G6G-50W |
| Frekvencia tartomány | 1-6 GHz |
| Kimeneti teljesítmény (CW) | 50 W (47-48 dBm) |
| P1dB | - |
| Nyereség | 47-48 dB |
| VSWR bemenet | < 1.5:1 |
| Tápfeszültség | 34V (32-34V) |
| Ellátó áram | 2-16A |
| Méretek | 200 x 120 x 25 mm |
| RF csatlakozók | SMA-Nő |
| DC interfész | -fali kondenzátoron keresztül |
| Üzemi hőm | -30-tól +60 fokig |
Alkalmazások
- Tesztfelszerelés
- Kommunikációs rendszerek
- Elektronikai hadviselés
- Jelfeldolgozás
- Laboratóriumi RF vizsgálat
Népszerű tags: 1-6 GHz-es 50 W-os ultraszéles sávú teljesítményerősítő modul gan class ab, Kína 1-6 GHz-es 50 W-os ultraszéles sávú teljesítményerősítő modul gan class ab gyártók, beszállítók, gyár







