1-6 GHz-es 50 W-os, nagy teljesítményű szélessávú teljesítményerősítő modul 57 dB
1-6 GHz-es, 50 W-os, nagy teljesítményű szélessávú teljesítményerősítő modul 57 dB - nagy-teljesítményű GaN szélessávú RF teljesítményerősítő 50 W (46,5-47 dBm) kimenettel, 1-6 GHz-es frekvenciatartománnyal, AB osztályú tesztberendezésekkel és beépített kommunikációs védelemmel.
Áttekintés
Az UWBPA1G6GB-50W egy nagy-teljesítményű GaN szélessávú teljesítményerősítő, amely 1-6 GHz-et fed le, 50 W (46,5-47 dBm) folyamatos hullám kimenettel. Az AB osztályú kialakítás biztosítja a linearitást, míg a beépített védelmi áramkörök megbízhatóságot biztosítanak az igényes RF alkalmazásokhoz.
Főbb jellemzők
- GaN ultra{0}}széles sávú kialakítás: 1-6 GHz teljes sávú lefedettség
- Nagy kimeneti teljesítmény: 50 W (46,5-47 dBm)
- Magas erősítés: 53-57 dB
- AB osztályú lineáris erősítő
- Beépített-túlhőmérséklet-védelem automatikus leállítással
- 50 ohm bemeneti/kimeneti impedancia
- Kompakt: 160 x 85 x 26,5 mm
- SMA-Ala RF csatlakozók
Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modell | UWBPA1G6GB-50W |
| Frekvencia tartomány | 1-6 GHz |
| Kimeneti teljesítmény (CW) | 50 W (46,5-47 dBm) |
| P1dB | 43-45 dBm |
| Nyereség | 53-57 dB |
| VSWR bemenet | < 1.5:1 |
| Tápfeszültség | 28V (26-30V) |
| Ellátó áram | 7-7.5A |
| Méretek | 160 x 85 x 26,5 mm |
| RF csatlakozók | SMA{0}}Nő |
| DC interfész | D-SUB-9 |
| Üzemi hőm | -30-tól +70 fokig |
Alkalmazások
- Tesztfelszerelés
- Kommunikációs rendszerek
- Elektronikai hadviselés
- Jelfeldolgozás
- Laboratóriumi RF vizsgálat
Népszerű tags: 1-6ghz 50w nagy nyereségű szélessávú teljesítményerősítő modul 57db, Kína 1-6ghz 50w nagy nyereségű szélessávú teljesítményerősítő modul 57db gyártók, beszállítók, gyár







