ANTSDR E316 szoftver által definiált rádió - Nagy teljesítményű ADI AD9361 OpenWiFi spektrumfigyelés
Az ANTSDR E316 egy nagy teljesítményű, szoftveresen definiált rádiós (SDR) platform, amelyet fejlett vezeték nélküli kutatásra, spektrumfigyelésre és professzionális rádiófrekvenciás alkalmazásokra terveztek. Az ADI AD9361 RF adó-vevőre építve továbbfejlesztett FPGA erőforrásokkal az igényes jelfeldolgozási feladatokhoz.
Főbb jellemzők
- Nagy teljesítményű{0}}SDR platform zászlóshajója
- A Pluto-kompatibilis jelentősen továbbfejlesztett képességekkel
- OpenWiFi 802.11 támogatás
- Optimalizált spektrumfigyelés
- Nyílt forráskódú hardver és szoftver
- Önálló működés támogatott
Műszaki előírások
| Paraméter | Specifikáció |
|---|---|
| RF adó-vevő | ADI AD9361, 2x2 MIMO |
| Frekvencia tartomány | 70 MHz - 6 GHz |
| Azonnali sávszélesség | 56 MHz-ig |
| ADC/DAC felbontás | 12 bites |
| Alapsáv processzor | Xilinx ZYNQ 7020, két-magos ARM Cortex-A9 |
| FPGA-források | 85K logikai cella, 220 DSP szelet |
| Memória | 1 GB DDR3 RAM, 256 Mbit QSPI Flash |
| Ethernet | 1x Gigabit Ethernet |
| USB | 1x USB 2.0 Type-C |
| Hibakeresési felület | USB-JTAG, USB-UART |
| Szinkronizálás | Külső 10 MHz-es referencia, PPS bemenet |
| Óra pontossága | 0,5 ppm VCTCXO, ±5 ppb digitális PLL-en keresztül |
| Szoftver támogatás | libio, GNU Radio, MATLAB, Python, OpenWiFi |
Alkalmazások
- Professzionális spektrumfigyelés
- Vezeték nélküli protokoll fejlesztés és tesztelés
- Az OpenWiFi 802.11 fejlett kutatása
- MIMO és sugárformáló kísérletek
- RF rendszer prototípus készítése
- Jelintelligencia kutatás
- UAV kommunikációs kapcsolat fejlesztése
A csomag tartalma
- 1x ANTSDR E316 SDR egység
- 2x SMA antenna
- 1x USB Type{1}}C kábel
- 1x Ethernet kábel
- 1x hálózati adapter
- 1x Dokumentáció
Népszerű tags: antsdr e316 nagy teljesítményű sdr szoftverrel definiált rádió ad9361 openwifi spektrumfigyelés, Kína antsdr e316 nagy teljesítményű sdr szoftverrel definiált rádió ad9361 openwifi spektrumfigyelő gyártók, beszállítók, gyár




